Повернутися до звичайного режиму

Online-сервіси для дистанційного навчання педагогів

/Files/images/Слайд 2 а.JPG

/Files/images/Слайд 3 а.JPG

/Files/images/Слайд 4 а.JPG

/Files/images/Слайд 5 а.JPG/Files/images/Слайд 6 а.JPG

/Files/images/Слайд17.JPG

/Files/images/Слайд16.JPG

/Files/images/Слайд15 а.JPG/Files/images/Слайд14 а.JPG/Files/images/Слайд13 а.JPG

/Files/images/Слайд12 а.JPG

/Files/images/Слайд11а.JPG

/Files/images/Слайд10 а.JPG

/Files/images/Слайд 9 а.JPG

/Files/images/Слайд 8 а.JPG

/Files/images/Слайд 7 а.JPG

Online-платформи для поширення власного педагогічного досвіду

/Files/images/Слайд26.JPG

/Files/images/Слайд25.JPG

/Files/images/Слайд24.JPG

/Files/images/Слайд23.JPG

/Files/images/Слайд22.JPG

/Files/images/Слайд21.JPG

/Files/images/Слайд20.JPG

Завантажити

Підвищення професійного рівня вчителя в міжкурсовий період

Професія вчителя зобов’язує до постійного пошуку нових знань. А знання – це настільки дорогоцінна річ, що її варто здобувати з будь – якого джерела. Пропоную Вашій увазі декілька шляхів здобуття знань, підвищення свого професійного рівня – це дистанційна освіта та участь у конкурсах педагогічної майстерності.

На сучасному етапі розвитку суспільства, яке знаходиться в постійному русі та пошуку, все популярнішою стає освіта, яка здобувається дистанційно. Така освіта є надзвичайно доступною, практичною, зручною і мобільною. Існує декілька освітніх ресурсів, які дають можливість підвищити професійний рівень вчителя.

Дистанційні курси «Сервіси Google у професійній діяльності вчителя/заступника»

Навчальний курс«Сервіси Google у професійній діяльності вчителя» створений з метою ознайомлення вчителів з основними сервісами Google, які допомагають на безкоштовній основі, за допомогою інтуїтивно зрозумілого редактора з українською мовою інтерфейсуорганізувати дистанційне навчання з предмета, а також отриматинавички щодо використання можливостей сервісівGoogle як у повсякденному житті, так і професійній діяльності.

Програма курсу:

· Інструменти підвищення ефективності взаємодії учасників навчального процесу.

· Соціальна мережа Google+ для взаємодії.

· Розклад та планування вGoogleКалендарі.

· Створення спільних документів в Google Документах.

· Мережеве середовищеGoogle+ для задоволення професійних потреб учителя.

· Навчальне середовище співпраці на уроках. Створення та управління сайтом.

· СайтиGoogle для дистанційних курсів у навчальному закладі.

Навчання за курсом триває 2 місяці. Для участі потрібно зареєструватися. Створити ел. пошту gmail. Щопонеділка переглядати відеотрансляції, протягом тижня в зручний для вас час виконувати завдання за інструкціями і робити самостійно відмітки про виконання. В кінці курсу слухачі отримують сертифікат. Курс безкоштовний.

https://sites.google.com/site/edugservis/home

Дистанційний курс Intel® "Навчання для майбутнього"

Курс Intel® "Метод проектів" – необхідно зареєструватися і пройти курс навчання.

http://iteach.com.ua/resources/elementy/

Академія Інноваційного розвитку освіти започаткувала дистанційне навчання - АІРо. Пропонуються для вивчення різні теми, зокрема, «Інструменти ІКТ сучасного педагога», «Вплив типу темпераменту та інших психологічних особливостей на ефективність навчального процесу», «Використання Інтернет – ресурсів к дистанційній формі навчання», «Проектна діяльність на уроках математики» та інше.

Для участі в навчанні потрібно зареєструватися, оплатити двотижневий курс в розмірі 400 грн.

http://www.airo.com.ua/umovi-uchasti-u-distantsiynomu-kursi-airo/

Доступною формою дистанційного навчання є вебінари.

Для участі в них потрібно зареєструватися і, якщо потрібно, оплатити свою участь у цій формі навчання. Змістовні вебінари проводять:

Консалтинговий центр «Перспектива».

http://perspektiva.osnova.com.ua/

Видавництво «Ранок» - «Інтерактивна школа творчого вчителя»

http://interactive.ranok.com.ua/

http://www.ranok.com.ua/webinar.html

Видавнича група «Основа» проводить безкоштовні інтернет – марафони та платні вебінари, вартість 3-ох – 225 грн.

http://osnova.com.ua/news/360-

Предметні вебінари для вчителів англійської мови проводить видавництво «Макміллан».

http://www.macmillanukraine.com/

Цікавою формою роботи для вчителя в між курсовий період є участь у творчих конкурсах.

Форум педагогічних ідей «Урок».

Вчитель може надсилати свої розробки уроків, позакласних заходів, дидактичні матеріали, статті та інші матеріали передплативши каталог «Відкритий урок» на 1 місяць (березень 2017 року). Вартість передплати становить 95,00 грн. Для розміщення на Форумі двох матеріалів, учаснику необхідно передплатити два примірники каталога, трьох матеріалів – 3 примірники і т.д. Усі учасники форуму отримують на поштову адресу сертифікат про публікацію матеріалу в каталозі «Відкритий урок: розробки, технології, досвід».

http://osvita.ua/publishing/urok/5934/

Видавництво «Шкільний світ» проводить конкурс педагогічної майстерності «Панорама творчих уроків – 2017: Сучасний урок: нові форми» з 15 грудня 2016 до 1 березня 2017 року. У видавництво надсилаються розробки уроків. Кожен учасник, який подає роботи на конкурс, має бути передплатником видань «Шкільного світу» на 6 або 12 місяців.

http://www.osvitaua.com/2016/12

Видавництво «Шкільний світ проводить конкурс «Освітній Оскар». Для участі в ньому надсилається опис педагогічного досвіду та квитанція про передплату видань «Шкільного світу».

http://www.osvitaua.com/2016/07/%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%80-2016/

Портал «Учительський журнал on-line» проводить безкоштовний конкурс «Відео до уроку». Для участі надсилаються навчальні відеоролики. Переможці безкоштовно отримають персональний диплом, підписку на один з журналів ВГ "Основа" та додаткові призи, а учасники конкурсу можуть отримати диплом за участь на платній основі.

http://teacherjournal.in.ua/konkursi/konkursi-na-portali/konkurs-video-do-uroku

Інститут обдарованої дитини НАПН проводить конкурс «Творчий учитель – обдарований учень». Надсилаюся роботи:

- Супровід обдарованості (навчальні та розвивальні програми для обдарованих дітей).

- Розвивальний урок (авторський урок та системи уроків; проекти учителя-предметника; методичні розробки учнівських дослідницьких проектів; елективні курси; факультативи). Участь у конкурсі 75 грн.

http://teacher.iod.gov.ua/

Компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Міністерства освіти і науки, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України проводить щорічний конкурс «Вчитель – новатор». Його метою є опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно- комунікаційних технологій, заохочення педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів навчання. Конкурс спрямовано на підвищення якості навчання за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), висвітлення кращого досвіду у створенні інноваційних освітніх програмних продуктів на основі ресурсів Microsoft, розвиток ініціативи педагогів, студентів і науковців у розробці й удосконаленні навчально-методичних матеріалів, та мотивування педагогів до використання ІКТ в навчально-виховному процесі.

http://www.microsoft.com/ukraine/vchytel-novator/

Всеукраїнськийконкурс фахової майстерності для вчителів україністів, вчителів зарубіжної літератури "Соняшник-учитель", «Соняшник- online» для вчителя.

http://gra-sonyashnyk.com.ua/main/

Науково – популярний журнал «Колосок» організовує Всеукраїнський інтернет - конкурс «Учитель року» для вчителів початкових класів, біології, фізики, хімії, географії, астрономії.

http://kolosok.org.ua/

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів природничих навчальних предметів – фізики, хімії, біології, географії та вчителів початкових класів “Геліантус-учитель”.

Мета конкурсу – підвищення ерудованості, рівня тестологічних знань вчителів природничих навчальних предметів – фізики, хімії, біології, географії та вчителів початкових класів, фахової зацікавленості, власної кваліфікації і надання додаткового інструменту для внутрішнього контролю. Конкурс відбудеться 23 березня 2017 року. Реєстрація до 23 березня 2017 року.

http://helianthus.com.ua/teacher/

Можливостей підвищити свій фаховий рівень у вчителя багато, але кожен вирішуватиме, що йому потрібно, не забуваючи при цьому, що сучасний вчитель не тільки повинен володіти знаннями, а й застосовувати їх у практичній діяльності.

Словник педагогічних термінів (переглянути)

YouTube. Вивчення сервісів Google (переглянути)

Кiлькiсть переглядiв: 104

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.