Школа майбутнього з ЛЕГО

/Files/images/Школа майбутнього.jpgТворчість першокласників. 6 центрів, як і цеглинок ЛЕГО: 1) пізнання (навчальне середовище); 2) експериментів (класні лабораторії із автономним енергозберігаючим обладнанням, інтернетом, та кліматконтролем); 3) дослідження (обсерваторія-для космічного простору), 4) здоров'я (аква-басейн, сучасний спортивний комплекс); 5) відпочинку (паркова зона); 6) позитивного настрою ( 5-Д фонтан: фонова музика, флаєрові заставки сюжетної релаксації). Майбутньому бути!!!!!

Затверджена програма ЗНО для вчителів початкової школи

Міністерство освіти затвердило програму незалежного тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи. Відповіднийнаказпідписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Програма призначена для оцінювання фахових знань та умінь учителів початкової школи шляхом проведення ЗНО, яке відбуватиметься у межах сертифікації педагогічних працівників.

Документ укладено відповідно допрофесійного стандарту«Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», з урахуваннямТипової освітньої програмитаДержавного стандарту початкової освіти.

Незалежне тестування вчителів початкових класів стане одним з трьох інструментів сертифікації вчителів початкових класів.

Планується, що ЗНО застосовуватиметься для перевірки фахових знань та умінь як складових професійних компетентностей вчителя початкової школи відповідно до його трудових функцій.

Програму структуровано відповідно до трудових функцій учителя: планування та організація освітнього процесу; забезпечення і підтримка навчання, виховання і розвитку учнів; створення освітнього середовища. (переглянути)

Порадник для вчителя. НУШ (переглянути)

Методичні рекомендації щодо адаптаційного періоду в першому класі. 2018-2019 навчальний рік (переглянути)

Методичні рекомедації щодо оцінювання в першому класі. 2018-2019 навчальний рік (переглянути)

Методичні рекомендації щодо викладання у початковій школі у 2018-2019 навчальному році (переглянути)

Типова освітня програма початкової освіти. 1-2 класи (переглянути)

Державний стандарт початкової освіти (переглянути)

Календарне планування. 1 клас (завантажити)

Свідоцтво досягнень учня (переглянути)

Рекомендації щодо ведення журналу у 1 класі (переглянути)

Кiлькiсть переглядiв: 1185

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.