План виховної роботи закладу освіти на 2020-2021 навчальний рік

ВСТУП


Протягом 2019-2020 навчального року виховна робота в школі здійснювалась відповідно до «Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів», затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2011 № 1243, листа МОНУ від 16 серпня 2019 року № 1/9-523 «Про національно-патріотичне виховання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році», листа Міністерства освіти і науки України від 27.06.2019 №» 1/9-414 «Деякі питання щодо створення у 2019/2020 н. р. безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок», «Плану основних виховних заходів та заходів з національно-патріотичного виховання учнів закладів загальної середньої освіти Балаклеївської сільської ради на 2019-2020 навчальний рік»

Протягом 2019-2020 навчального року виховна робота в школі здійснювалась відповідно до «Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів», затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2011 № 1243, листа МОНУ від 16 серпня 2019 року № 1/9-523 «Про національно-патріотичне виховання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році», листа Міністерства освіти і науки України від 27.06.2019 №» 1/9-414 «Деякі питання щодо створення у 2019/2020 н. р. безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок», «Плану основних виховних заходів та заходів з національно-патріотичного виховання учнів закладів загальної середньої освіти Балаклеївської сільської ради на 2019-2020 навчальний рік».

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи школи продовжували працювати над реалізацією виховної проблеми «Розвиток духовності школярів шляхом формування екологічної культури особистості, гармонії її відносин з природою», положень Програми виховання «Від чистоти душі – до екології планети».

З метою організації та поліпшення стану виховної роботи в школі видано накази:
§ Про організацію роботи шкільного лісництва.
§ Про участь в обласних змаганнях зі спортивного орієнтування «Осінній міст».
§ Про участь у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході серед здобувачів освіти.
§ Про участь у заході присвяченому Дню людей похилого віку.
§ Про участь в акції по збиранню жолудів.
§ Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху.
§ Про додаткові заходи щодо створення безпечного освітнього середовища в закладі.
§ Про екскурсію на засідання клубу «Університет ІІІ віку».
§ Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
§ Про похід до дитячого садка «Берізка».
§ Про стан виконання програми громадянського виховання.
§ Про проведення профілактичних бесід по попередженню дитячого травматизму.
§ Про роботу закладу в умовах дистанційного навчання.

Проведено наради при директору школи:
§ Про плани роботи класних керівників.
§ Про стан відвідування учнями школи.
§ Про стан роботи з учнями, схильними до правопорушень.
§ Про стан охоплення навчанням дітей шкільного віку.
§ Про відзначення Шевченківських днів.
§ Про освітню діяльність закладу в умовах карантину.

На нарадах при заступнику директора школи розглянуто питання:
§ Про організацію та проведення заходів щодо попередження булінгу.
§ Про роботу з творчо обдарованими дітьми.
§ Про результативність участі учнів у позакласних заходах.§ Про ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави.
§ Про підсумки проведення батьківського тижня.
§ Про організацію та проведення онлайн-заходів з учнями.

Загальношкільні, класні виховні заходи проводились згідно плану роботи школи на 2019-2020 навчальний рік та планів класних керівників.

Реалізація основних завдань і принципів виховання здійснювалася в ряді пріоритетних напрямків.

І. Ціннісне ставлення до себе.

Підвищенню інтересу до здорового способу життя, фізичної культури і спорту, розвитку прагнення бути фізично здоровою людиною сприяли загальношкільні спортивні заходи. З 09 по 16 вересня 2019 року проведено заходи приурочені Дню фізичної культури і спорту. Вчителями, які викладають фізичну культури в закладі освіти, було розроблено План заходів з підготовки та проведення урочистостей з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту у 2019 році.

24 вересня команда учнів школи взяла участь у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході серед школярів закладів загальної середньої освіти Балаклеївської ОТГ. Здобувачі освіти стали учасниками змагань з міні-футболу, настільного тенісу, шашок, складання кубика Рубика та спортивного орієнтування.

У 2019-2020 навчальному році учні школи почали займатися хокеєм на траві. 15 лютого 2020 року спортивна команда взяла участь в обласному чемпіонаті з хокею на траві в м. Черкаси, де зайняла І місце. З 18 по 21 лютого спортсмени закладу брали участь в чемпіонаті України з хокею на траві серед дітей 2008-2009 р.н., який проходив у м. Житомирі.

З метою попередження проявів насильства, булінгу в учнівському середовищі з 16 по 20 вересня 2019 року проведено заходи в рамках Тижня з протидії булінгу. З метою організованого проведення розроблено План заходів Тижня.

З 25 листопада по 10 грудня в рамках акції «16 днів проти насильства». розроблено План заходів щодо її організованого проведення.

З метою формування навичок безпечної поведінки в соціальних мережах, попередження кібербулінгу 11 лютого 2020 року до Всесвітнього Дня безпечного Інтернет у школі соціальним педагогом Галущенко Л. А. для старшокласників було проведено тематичне коло «Безпечний Інтернет» під час якого учні аналізували життєві ситуації, які можуть виникнути під час користування Інтернетом, знайомилися з пам’яткою «Основні правила безпечної роботи в інтернеті».

З метою формування усвідомлення учнями цінності життя та здоров’я 17 січня соціальний педагог школи Галущенко Л. А. провела з учнями 8 класу заняття з елементами тренінгу на тему «Життя - це щастя».

З метою попередження та протидії можливим загрозам життю та здоров’ю учнів, у школі проводилися заходи з формування навичок безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях з 11 по 17 листопада (очно), з 4 по 8 травня (онлайн) в закладі організовано заходи в рамках Тижнів безпеки дорожнього руху.З учнями проведено тематичні години класних керівників «Безпека руху - безпека життя», оформлено інтерактивні виставки «Тиждень безпеки дорожнього руху», «Правила дорожнього руху».

Формуванню ціннісного ставлення до себе сприяли індивідуальні бесіди класних керівників із здобувачами освіти на теми «Моє майбутнє», «Як не стати жертвою насилля», «Як не стати агресором», «Відповідальність за булінг та насильство», «Здоров’я – найдорожчий скарб».

Протягом року систематично проводилися інструктажі щодо дотримання правил безпечної поведінки в різних життєвих ситуаціях. Наприкінці навчального року, 29 травня, з учнями та їхніми батьками проведено онлайн-бесіди та інструктажі щодо дотримання правил безпеки під час літніх канікул.

ІІ. Ціннісне ставлення до людей, сім’ї, родини

З метою пропаганди кращих народних та сімейних традицій, творчого розвитку особистості, організації цікавого дозвілля школярів в 2019-2020 н. р. відбулися: спортивні змагання «Сильні і спритні» до свята Покрови, свято «День учителя», «Андріївські вечорниці», «День святого Миколая», новорічні розважальні програми, свято 8 березня, Свято Матері.

30 вересня у сільському Будинку культури № 2 відбулося свято, приурочене Дню людей похилого віку. До проведення заходу долучилися здобувачі освіти 2 класу, які разом з класним керівником Харенко Н. О. привітали бабусь та дідусів зі святом.

1 жовтня до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана здобувачі освіти закладу - вокальний гурт «Лебеді» та дует сестер Федосенків взяли участь у сільському святі «І попливли роки, як листя по воді».

Протягом навчального року проведено заходи з метою зміцнення сімейних традицій. 25 жовтня учні 3 класу разом з класним керівником Сільченко О. О. влаштували нетрадиційну батьківську зустріч до якої підготували своїми руками печиво для гостин з батьками. 28 листопада в 2 класі під керівництвом класного керівника Харенко Н. О. відбувся батьківський урок під час якого школярі готували разом з мамами млинці.

В закладі освіти приділялася увага формуванню толерантного ставлення до оточуючих людей. 3 грудня до Міжнародного дня людей з інвалідністю класний керівник Колісник О. В. з учнями 4 класу провела урок толерантності «Різноманітність підсилює всі сторони життя людини».

З метою формування поваги до родинних звичаїв 13 грудня до дня Андрія Первозванного учні 3-4 класів разом з класними керівниками Колісник О. В. та Сільченко О. О. провели дійство «Андріївські вечорниці».

Формування поваги до матері, жінки як берегині роду було головною метою заходу, який відбувся 6 березня, конкурсу «Міс школи».
Під час заходу дівчатка показували свою майстерність в творчих та інтелектуальних конкурсах, а учні закладу дарували присутнім творчі вітання у вигляді пісень та віршів.

16-17 квітня 2020 року, з метою вивчення традицій святкування Великодня, учнями початкових класів та класними керівниками організовано та проведено конкурс «Великодній кошик». Діти виготовляли тематичні аплікації, збирали та записували рецепти Великодніх страв.

ІІІ. Ціннісне ставлення до праці.

Виховними досягненнями цього напрямку стали усвідомлення соціальної значимості праці в житті людини, повага до людей праці, навички самообслуговування та суспільно-корисної праці, морально-психологічна підготовка учнів до майбутньої трудової діяльності. У зв’язку з цим в школі проведені загальношкільні трудові акції: «Чисте подвір'я», «Квітник», «Чистий клас», «Чисте село».

З метою профорієнтаційної роботи, вшанування праці вчителя 4 жовтня відбулося Свято працівників освіти.В цей день було організовано день самоврядування - здобувачі освіти 7-9 класів виконували обов'язки адміністрації школи, вчителів, а педагоги-дорослі їм в цьому допомагали.

З основами роботи працівників лісу школярі продовжували знайомитися відвідуючи «Шкільне лісництво». 22 жовтня 2019 року члени «Шкільного лісництва» взяли участь в зборі посадкового матеріалу - жолудів для Смілянського лісництва.

10 січня 2020 року про свої здобутки члени «Шкільного лісництва» звітували під час обласного семінару для керівників і вихованців шкільних лісництв.

Свої вміння реалізовувати товар, рекламувати його, здобувачі освіти закладу демонстрували під час благодійного ярмарку, який проходив у школі 3 березня.

ІV. Ціннісне ставлення до природи

Виховними досягненнями цього напрямку є усвідомлення школярями себе як невід’ємної частини природи, вироблення навичок природоохоронної поведінки. В зв’язку з цим у школі проведено ряд заходів.

З метою вивчення природніх особливостей рідного краю 6 вересня учні школи ознайомилися з еколого-просвітницькою стежкою у державному ландшафтному заказнику місцевого значення «Теклинська дача». 27 вересня у Всесвітній день туризму здобувачі освіти 2 класу з класним керівником Харенко Н. О. провели екскурсію до річки Сріблянка. Результатом подорожі і спостережень став проєкт «Річка Сріблянка в малюнках», який школярі представили для ознайомлення учням 1-9 класів.

Відчути відповідальність за природні ресурси школярі мали змогу 21 вересня 2019 року у Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», Здобувачі освіти 1-9 класів разом з працівниками освітнього закладу зібрали і здали на переробку 50 кг пластикових пляшок, прибрали територію закладу, сільського стадіону.

Бережно ставитися до рослин та тварин учні вчилися 30 вересня під час підготовки виставок «Дари осені» та «Екоквітка», 4 жовтня під час уроків доброти в рамках акції «Всеукраїнський урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», які 3, 4, 5 класах провели вчителі Вовченко І. М., Колісник О. В., Сільченко О. О.

Усвідомленому дбайливому ставленню до пернатих України школярі вчилися під час акції «Годівничка». 4 березня до Міжнародного дня птахів здобувачі освіти закладу, члени «Шкільного лісництва», виготовляли годівнички, шпаківні, синичники та совушники.

Протягом навчального року учні брали участь в обласному етапі Всеукраїнських конкурсів еколого-натуралістичного напряму. В ІІІ етапі Всеукраїнської акції «Птах року» учні 4-5 класів під керівництвом вчителів Вовченко І. М., Колісник О. В. зайняли ІІІ місце. У ІІІ етапі конкурсу «День юного натураліста» учні 3 класу під керівництвом вчителя Сільченко О. О. зайняли І місце. В ІІІ етапі Всеукраїнської акції «Збережемо первоцвіти» учні 3, 5 класів (вчителі Вовченко І. М., Сільченко О. О.) посіли ІІІ місце.

V. Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

З метою вшанування пам’яті осіб, які віддали життя за незалежність і територіальну цілісність України, проявили героїзм у бойових діях при проведенні операції об’єднаних сил на сході України в школі проведені уроки мужності, тематичні години спілкування. У жовтні проведено акцію по збору продуктів харчування воїнам ООС «Допоможи герою». 18 жовтня організовано зустріч з членом формування громадянського порядку самооборони Смілянського майдану «Січ», волонтером Міколайчуком Бжегошем Тадеушевичем. 21 листопада 2019 року до річниці Революції Гідності проведена історична година під назвою «Гідність і свобода для українців – не просто слова».

З метою формування ціннісного ставлення до держави та суспільства 19 вересня здобувачі освіти 3-4 класів стали учасниками зустрічі-спогаду «Коли горів мій край вогнем» в Балаклеївському сільському музеї, яка була приурочена Дню партизанської слави.

20 вересня в закладі до Міжнарожного дня миру проведено акцію «Голуб миру» та флешмоб «Ми за мир!»

В закладі велику увагу приділяють формуванню шанобливого ставлення до рідної мови. 9 листопада 2019 року проведено урочисту лінійку, шкільний етап конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, а учні 9-го класу долучилися до написання Всеукраїнського диктанту єдності.

21 лютого до Міжнародного День рідної мови в закладі був проведений захід «Рідна мова - мова барвінкова».

З метою формування шанобливого ставлення до історичного минулого 22 листопада 2019 року організовано захід пам’яті «Голодомор – незагоєна рана». Учасники заходу прослухали спогади спогади жителів с. Балаклеї, переглянули відеофільм «Світ знав, але мовчав».

12 грудня до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС в школі шкільним бібліотекарем Галущенко Л. А. організовано тематичну виставку «Чорнобильський дзвін» та проведено усний журнал «Герої-ліквідатори» педагогом-організатором Живицею І. О.

6 грудня до Дня Збройних Сил України педагог-організатор Живиця І. О. провела усний журнал «Збройні Сили України – запорука миру в державі. Вчитель фізичної культури Мариняк В. С. провів з учнями 3-9 класів змагання із стройової підготовки, метання дартсу, перенесення м’ячика.

22 січня в закладі проведено інформаційний захід приурочений Дню Соборності України. Вчитель історії Мурашевич Ю. Ю. розповів присутнім учням, падагогам про події, які відбулися 22 січня 1919 року в Україні. Педагог-організатор Живиця І. О. представила презентацію про історію Дня Злуки. Бібліотекар Галущенко Л. А. оформила тематичну виставку «22 січня - День Соборності України». Учні першого класу з класним керівником Занєгіною Ж. П. підготували виставку малюнків на патріотичну тематику.

З метою вшанування учасників бойових дій на території інших держав 14 лютого учні 3-4 класів відвідали сільський захід, який був проведений у формі години спілкування «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять…».

8-9 Травня до 75-річниці перемоги над нацизмом в закладі дистанційно проведено конкурс дитячих малюнків «75-ій річниці Перемоги у Другій світовій війні присвячується». Учні читали вірші на патріотичну тематику і знімали відео. В 2 класі проведено інтегрований урок української мови на тему: «Оголошення як писемні висловлювання» під час якого, учні складали і оформлювали оголошення про проведення концерту до Дня пам’яті та примирення. Проведено флешмоб «Мак пам’яті», в рамках якого учні та вчителі в соцмережах прикріпили до своїх профілів хештек з даним символом. Для учнів 5-9 класів організовано перегляд відеоматеріалів (художніх та документальних фільмів) про події Другої світової війни.

Свою повагу до традицій українського народу учні висловлювали 21 травня у Всесвітній день вишиванки. Цього дня школярі разом з батьками та вчителями влаштували онлайн-флешмоб «День вишиванки єднає».

VІ. Ціннісне ставлення особистості до культури і мистецтва

Виховними досягненнями цього напрямку є знання учнів про види мистецтва та засоби їх виразності, творча самореалізація школярів у акторській грі, народному та сучасному танці, вокальному та хоровому співі, ораторському мистецтві, малюванні, декоративно-прикладному мистецтві.

Робота з художньо-естетичного напряму представлена діяльністю гуртків «Барви» (керівник Живиця І. О.), «Бери й роби» (керівник Сільченко О. О.).

До мистецтва слова здобувачі освіти закладу долучилися 16 жовтня, під час зустрічі зустріч з поетами та письменниками Черкащини.

Декламаторські здібності здобувачі освіти закладу демонстрували 23 лютого 2020 року в будинку культури с. Балаклея в конкурсі читців творів Тараса Шевченка та Василя Симоненка.

4 березня в обласному художньому музеї міста Черкаси відбувся обласний конкурс читців "Тарасова вершина" приурочений 206-ій річниці від дня народження Т. Г. Шевченка. Учасницею конкурсу була учениця 9 класу Пономарчук Дарина.

Свої творчі здібності здобувачі освіти формували під час Новорічних ранків та декади початкових класів. З 13 по 23 грудня учні 1, 2 та 3 класів долучилися до акції «Подарунок дошкільнику». 16 грудня в 2 класі школярі розпочали роботу над проектом «Новорічна прикраса своїми руками». 18 грудня учні 2 класу з класним керівником Харенко Н. О. відвідали дитячий садок «Берізка» з театралізованим дійством «Святий Миколай до нас в гості завітай!».18 грудня в 1 класі діяла «Майстерня Діда Мороза».

Вивченню всесвітніх культурних традицій була присвячена конкурсно-розважальна програма «Кохання - то найкраще почуття!», яка відбулася 14 лютого в День святого Валентина. В програмі взяли участь учні 7-9 класів, які демонстрували свої творчі та інтелектуальні здібності.

29 травня школярі у відеорежимі творчо презентували свої враження від навчального року, представляли свої побажання учням, вчителям, батькам в зв’язку із завершенням навчального року.

Значну роль у виховній роботі закладу відіграє шкільна бібліотека.

З 1 по 31 вересня в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек бібліотекарем школи Галущенко Л. А. проведено усний журнал «Історія місячника шкільних бібліотек», акцію «Подаруй книжку».

Протягом навчального року в бібліотеці були оформлені книжкові виставки приурочені пам’ятним та ювілейним датам: «Олімпійське сузір’я України», «Партизанськими шляхами», «Козацькому роду нема переводу», «Безпека на дорозі», виставки до Дня визволення України від фашистських загарбників, до Дня української писемності та української мови, до Дня Гідності та Свободи, до Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, до Дня Соборності України.

В 2019-2020 навчальному році здійснювалася робота з батьками. Проведено загальношкільні збори під час яких розглянуто питання: «Організація навчально-виховного процесу в 2019-2020 н.р.», «Інтернет: за і проти», «Безпека в Інтернеті», «Булінг: його прояви. Як діяти при булінгу». «Про стан здоров'я учнів закладу». Організовувалися родинні виставки «Таланти України».

Класними керівниками 1-9 класів організовано та проведено батьківський всеобуч: «Дитина та Інтернет», «Насильство в родині: прояви та попередження», «Як захистити дитину від булінгу», «Як спланувати день дитини в умовах дистанційного навчання», «Режим дня учня».

Результатом виховної роботи в 2019-2020 навчальному році є участь у заходах різного рівня, перемоги в конкурсах: «Колосок» (природознавство), «Грінвіч» (англійська мова), «Puzzle» (англійська мова), «Соняшник» (українська мова та література), «Геліантус» (природознавство), «Кенгуру» (математика), «Олімпус» (математика, фізика), предметних Інтернет-олімпіадах освітнього проєкту «На урок», міжшкільному огляді художньої самодіяльності «Весняний зорепад - 2020», фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Осіння палітра талантів», Всеукраїнському конкурсі «Безпечний інтернет».

14 школярів були учасниками І етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Учні, які зайняли призові місця в шкільному етапі, брали участь в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад:

Назва конкурсу, олімпіади ПІБ учня Клас Результат участі ПІБ вчителя
ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з історії Пономарчук Дарина 9 ІІІ місце Мурашевич Юрій Юрійович
ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з хімії Жиранда Анна 7 І місце Вовченко Ірина Миколаївна
ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з математики Федорець Владислав 9 ІІІ місце Жолобіцька Лариса Володимирівна
ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання 9 ІІІ місце
Конаржевська Анастасія Галущенко Людмила Андріївна

Результати виховної роботи висвітлено в публікаціях газети «Смілянські обрії» та сайті школи

В 2019 – 2020 навчальному році план виховної роботи школи в основному виконано, та є ще ряд недоліків, над якими потрібно працювати, це:
Ø Часткова відсутність системності і наукового обґрунтування у виборі форм роботи із здобувачами освіти.
Ø Недостатня взаємодія з соціально-психологічною службою під час виховної діяльності.
Ø Обмеженість форм та прийомів діагностичної роботи в класних колективах
Ø Одноманітність методів індивідуальної роботи із здобувачами освіти та батьками.

В наступному навчальному році робота буде продовжуватись і цілеспрямовано проводитись з метою поліпшення змісту виховання через розвиток цінностей і якостей особистості здобувача освіти.

Виходячи з вищезазначеного, основними завданнями у виховній роботі школи на 2020 – 2021 навчальний рік будуть:

Утвердження в свідомості і почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України.

Виховання поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки.

Усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю.

Формування толерантного ставлення до оточуючих.

Виховання відповідального ставлення до рідної мови, свідомого нею користування.

Проведення інформаційно-просвітницької роботи з батьками, спрямованої на формування толерантності, поваги до культури, історії, мови, звичаїв та традицій як українців так і представників різних національностей за участю психологів, істориків, працівників кримінальної міліції.

Формувати в здобувачів освіти готовність працювати над собою і своїми моральними якостями.

Формувати уміння здобувачів освіти виконувати певні трудові дії, навички самообслуговування, ведення домашнього господарства.

Формувати бережне ставлення до природи та потребу в оздоровленні довкілля та участі у природоохоронній діяльності.

Формувати художньо-естетичні смаки і почуття , культуру мислення та поведінки учнів.

Формувати розуміння особистих, родинних, громадянських, національних та загальнолюдських цінностей.

Формування в здобувачів освіти неприйняття та засудження таких явищ як булінг, насилля, шкідливі звички, правопорушення.

Забезпечення створення в закладі здоров'язберігаючого середовища, створення безпечних умов для перебування в шкільному середовищі здобувачів освіти.

Вересень

№ п/п Заходи Дата Відповідальний
Заходи з національно – патріотичного виховання
1. Свято «День знань» 01.09. Живиця І.О.
2. Перший урок на тему «Здорова нація української держави» 01.09 Руденко С. В.
3. Вибори органів учнівського самоврядування в класах, школі 03.09-10.09 Живиця І.О., класні керівники
4. Участь в міжшкільному етапі проєкту «Ми - патріоти Черкащини», підпроєкт «Квіти біля школи» 04.09 Живиця І. О.
5. Методичне об’єднання класних керівників-онлайн (група педагогічного колективу в Messenger) 07.09 Руденко С. В.
6. Вивчення сімей учнів школи. Створення банку даних дітей пільгових категорій, сімей та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах Протягом місяця Класні керівники
7. Мовний практикум «Вивчаємо зміни до українського правопису» (до Міжнародного дня грамотності) 08. 09 Бакуменко О. В.
8. Поновлення банку даних творчо обдарованих дітей До 21.09 Руденко С. В.
9. Свято «Посвята в першокласники» Протягом місяця Колісник О. В.
10. Старт проєкту «Волонтер-патріот»: посвячення у волонтери; презентація програми діяльності на навчальний рік 17.09 -22.09 Живиця І. О.
11. Віртуальна подорож місцями бойової слави Смілянщини (до Дня партизанської слави) 22.09 Класні керівники
12. Тиждень профілактики блінгу (https://bit.ly/3kZbAJL) 16-20.09 Руденко С. В.
13. День профілактики правопорушень. Виставка колажів «Ми проти насильства!» 16.09 Класні керівники
14. Години спілкування «Урок миру і дружби» (до Міжнародного дня миру) 21.09 Класні керівники
15. До Всеукраїнського дня бібліотек. Акція «Дарунок бібліотеці» 30.09 Галущенко Л.А
16. Години класних керівників. Тематичні години класного керівника з національно-патріотичного виховання Протягом місяця Класні керівники
17. Загальношкільні лінійки. Життя школи Щоп’ятниці Живиця І. О.
18. Проведення уроків мужності. Зустрічі з воїнами АТО, волонтерами Згідно планів роботи класних керівників Класні керівники
19. Заняття «Шкільного лісництва» Згідно розкладу Мінченко Н. В.
20. Участь у Всеукраїнському місячнику бібліотек 30.09- 30.10 Галущенко Л. А.
21. Місячник «Увага! Діти на дорозі» 03 – 30.09 Руденко С. В.
22. Проведення інструктажів щодо профілактики поширення захворювання на КОВІД-19 Протягом місяця Руденко С. В.
23. Година практичного психолога Щовівторка Коломієць Р. С.
Заходи з військово – патріотичного виховання
1. Олімпійський тиждень (до Дня фізичної культури і спорту в Україні) 09 - 16.09 Мариняк В. С.
Робота з батьками
1. Загальношкільні батьківські зустрічі «Особливості організації навчально – виховного процесу в умовах карантину» Вибори батьківських активів 01.09. Мінченко Т. О.
2. Залучення батьків до участі у заходах до Дня Знань 01.09 Живиця І. О.
3. Групові та індивідуальні консультування батьків здобувачів освіти Протягом місяця Класні керівники
4. Поновлення складів класних та загальношкільних батьківських комітетів До 30.09 Руденко С. В.
5. Індивідуальні консультації щодо профілактики поширення захворювання на КОВІД-19 Протягом місяця Таран Л. І.
6. Поради батькам щодо зменшення ризиків булінгу та кібербулінгу для дитини Протягом року Руденко С. В.

Жовтень

№ п/п Заходи Дата Відповідальний
Заходи з національно – патріотичного виховання
1. Екологічний місячник. Акції «Чисте подвір'я», «Чистий клас» 01.10 – 31.10 Руденко С. В.
2. Акція «Милосердя». Осінній тиждень добра (до Міжнародного дня людей похилого віку) 01 - 07.10 Живиця І.О. Руденко С. В.
3. Віртуальна виставка книг «Література про тварин» (до Міжнародного дня захисту тварин) 05.10 Галущенко Л. А.
4. Флешмоб «Привітай вчителя» 02.10 Живиця І. О.
5. Проведення профілактичних бесід по попередженню дитячого травматизму Протягом місяця Класні керівники
6. Тренінг «Протидія торгівлі людьми» (до Дня боротьби з торгівлею людьми) https://bit.ly/337YHHa 16.10 Руденко С. В.
7. Участь в міжшкільному етапі Всеукраїнської експедиції учнівської і студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» До 20.10 Живиця І. О.
8. День профілактики правопорушень. «Захисти себе від торгівлі людьми» 21.10 Класні керівники
9. Свято «Осінні дари» 16.10 Живиця І. О.
10. Презентація діяльності шкільної бібліотеки (до Міжнародного Дня шкільних бібліотек) 19.10 Галущенко Л. А.
11. Онлайн- журнал «ООН – гарант миру» (до Міжнародного Дня Організації Об’єднаних Націй ) 23.10 Мурашевич Ю. Ю.
12. Години класних керівників. Тематичні години класного керівника з національно-патріотичного виховання Згідно розкладу Класні керівники
13. Загальношкільні лінійки. Наші досягнення Щоп’ятниці Руденко С. В.
14. Засідання учнівської ради школи 23.10 Живиця І.О.
15. Осінні канікули 26.10 – 01.11 Живиця І. О.
16. І етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін Протягом місяця Руденко С. В.
17. Проведення уроків мужності. Зустрічі з воїнами АТО, волонтерами Згідно планів роботи класних керівників Класні керівники
18. Заняття «Шкільного лісництва» Згідно розкладу Мінченко Н. В.
19. Місячник безпеки при користуванні газом у побуті Протягом місяця Руденко С. В.
20. Засідання педагогічної ради школи (група педагогічного колективу в Messenger) 30.10 Мінченко Т. О.
21 Година практичного психолога Щовівторка Коломієць Р. С.
Заходи з військово – патріотичного виховання
1. До Дня українського козацтва. Козацькі розваги 13.10 Живиця І. О. Мариняк В. С.
2. Участь в районних змаганнях з настільного тенісу, шахів, шашок Протягом місяця Мариняк В. С.
Робота з батьками
1. Онлайн-засідання шкільного батьківського активу (Viber) 23.10 Мінченко Т. О.
2. Батьківські зустрічі «Що потрібно знати про булінг» Протягом місяця Мінченко Т. О.
3. Залучення батьків до флешмобу з нагоди Дня учителя 02.10 Руденко С. В.

Листопад

№ п/п Заходи Дата Відповідальний
Заходи з національно – патріотичного виховання
1. Тематичний урок «Рідна мова – скарб народу» (до Дня української писемності та мови) 09.11 Бакуменко О.В.
2. Методичне об’єднання класних керівників (група педагогічного колективу в Messenger) 02.11 Руденко С. В.
3. Шкільний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика До 17.11 Бакуменко О.В.
4. Участь в міжшкільному етапі конкурсів «Екологічна стежка», «Галерея кімнатних квітів» До 20.11 Вовченко І. М.
5. Конкурс колажів «Толерантність – запорука миру» (до Міжнародного дня толерантності) 16.11 Живиця І. О., класні керівники
6. Фотовиставка «Світ очима дітей» (до Всесвітнього дня дитини) 20.11 Класні керівники
7. День профілактики правопорушень «Що означає бути толерантною людиною?» 18.11 Класні керівники
8. Години спілкування «Українська трагедія 32-33 років ХХ століття» (до Дня пам'яті жертв голодомору та політичних репресій). Участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку» 27.11 Живиця І. О., класні керівники
9. Засідання учнівської ради школи Протягом місяця Живиця І.О.
10. Тематична виставка «Конвенція ООН «Про права дитини» (з нагоди річниці прийняття Конвенції ООН «Про права дитини») 20.11 Галущенко Л. А.
11. Віртуальна виставка «Пам'яті Героїв Небесної Сотні присвячується…» 20.11 Руденко С. В.
12. Години класних керівників. Тематичні години класного керівника з національно-патріотичного виховання Згідно розкладу Класні керівники
13. Загальношкільні лінійки. Світ навколо нас Щоп’ятниці Живиця І. О.
14. Участь здобувачів освіти в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад Протягом місяця Руденко С. В.
15. Проведення уроків мужності. Зустрічі з воїнами АТО, волонтерами Згідно планів роботи класних керівників Класні керівники
16. Заняття «Шкільного лісництва» Згідно розкладу Мінченко Н. В.
17. Година практичного психолога Щовівторка Коломієць Р. С.
Заходи з військово – патріотичного виховання
1. «В здоровому тілі – здоровий дух!». Змагання з підтягування на перекладині та згинанні і розгинання рук в упорі лежачи Протягом місяця Мариняк В. С.
Робота з батьками
1. Залучення батьків до проведення позакласних заходів Протягом місяця Руденко С. В.

Грудень

№ п/п Заходи Дата Відповідальний
Заходи з національно – патріотичного виховання
1. Тренінгові заняття «ВІЛ і СНІД: що потрібно знати» (до Всесвітнього дня боротьби із СНІДОМ) 01.12 Мінченко Т.О.
2. Участь в міжшкільному етапі Інтернет – проєкту «Ми патріоти Черкащини», підпроєкт «Щоденник корисних справ» До 01.12 Живиця І. О.
3. Акція «Подаруй тепло душі своєї» (до Міжнародного дня інвалідів). 01 - 04.12 Живиця І.О.
4. Конкурсні програми для хлопчиків «Юний захисник» (до Дня збройних сил України) 05-06.12 Класні керівники
5. Народно-обрядове святкове дійство «Андріївські вечорниці» 11.12 Живиця І. О.
6. Перегляд презентації «Герої Чорнобиля» (до Дня ушанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС) https://bit.ly/3ihWzkA https://bit.ly/30gvrMn 14.12 Живиця І. О.
7. Шкільний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості До 15.12. Руденко С. В.
8. День профілактики правопорушень «Як не порушувати прав інших людей» 16.12 Класні керівники
9. Літературно-музична композиція «Чудотворцю Миколай, ти усіх оберігай» (до Дня Святителя Миколая Чудотворця). Творча майстерня «Листівка Святому Миколаю» 18.12 Живиця І.О.
10. Засідання учнівської ради школи Протягом місяця Живиця І.О.
11. Участь в міжшкільному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості До 20.12. Руденко С. В.
12. Години класних керівників. Тематичні години класного керівника з національно-патріотичного виховання . Зустрічі з воїнами АТО, волонтерами. Протягом місяця Класні керівники
13. Загальношкільні лінійки. Зимові обряди і традиції Щоп’ятниці Руденко С. В.
14. Майстерня ялинкових іграшок 21.12-24.12 Живиця І.О.
15. Новорічні ранки, вечори 29 -30.12 Живиця І.О.
16. Зимові канікули 31.12 – 14.01 Живиця І.О.
17. Проведення уроків мужності. Зустрічі з воїнами АТО, волонтерами Згідно планів роботи класних керівників Класні керівники
18. Заняття «Шкільного лісництва» Згідно розкладу Мінченко Н. В.
19. Година практичного психолога Щовівторка Коломієць Р. С.
Заходи з військово – патріотичного виховання
1. «Сильні і вправні!». Змагання із дартсу та стрільби з пневматичної гвинтівки Протягом місяця Мариняк В. С.
Робота з батьками
1. Залучення батьків до проведення позакласних заходів Протягом місяця Руденко С. В.
2. Батьківський всеобуч-онлайн 28.12 Мінченко Т. О.
3. Засідання шкільного батьківського активу-онлайн 27.12 Мінченко Т. О.
4. Індивідуальні консультації для батьків-онлайн Протягом зимових канікул Класні керівники
5. Онлайн-загальношкільні та класні батьківські зустрічі. Підсумки освітньої діяльності за І семестр. Подяки батькам. 30.12 Мінченко Т. О.

Січень

№ п/п Заходи Дата Відповідальний
Заходи з національно – патріотичного виховання
1. День ввічливості (до Всесвітнього дня «спасибі») 15.01 Руденко С. В.
2. День профілактики правопорушень «Закон один для всіх» 20.01 Класні керівники
3. Віртуальна виставка «Шлях до Незалежності» (до дня Соборності України) 22.01 Галущенко Л. А. Мурашевич Ю. Ю.
4. Віртуальний журнал «Звільнення Смілянщини від ворогів» (до Дня визволення Смілянщини від нацистських окупантів) 29.01 Живиця І. О.
5. Інформаційна лінійка «Голокост – трагедія ХХ століття» (до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту) 27.01 Мурашевич Ю. Ю.
6. Методичне об ' єднання класних керівників 13.01 Руденко С. В.
7. Година пам’яті до Дня пам’яті героїв Крут 29.01 Мурашевич Ю. Ю.
8. Година інформування «Село Балаклея в роки Другої світової війни» (до Дня визволення села Балаклея від нацистських окупантів) 29.01 Мурашевич Ю. Ю. Живиця І. О.
9. Засідання учнівської ради школи Протягом місяця Живиця І.О.
10. Години класних керівників. Тематичні години класного керівника з національно-патріотичного виховання Протягом місяця Класні керівники
11. Загальношкільні лінійки. Історія нашого села Щоп’ятниці Руденко С. В.
12. Рейд-перевірка стану підручників. 25– 29.01 Галущенко Л. А.
13. Проведення уроків мужності. Зустрічі з воїнами АТО, волонтерами Згідно планів роботи класних керівників Класні керівники
14. Заняття «Шкільного лісництва» Згідно розкладу Мінченко Н. В.
15. Година практичного психолога Щовівторка Коломієць Р. С.
Заходи з військово – патріотичного виховання
1. «Влучні і сильні!». Змагання з метання та штовхання м’яча Протягом місяця Мариняк В. С.
2. Змагання з біатлону Протягом місяця Мариняк В. С.
Робота з батьками
1. Залучення батьків до заходів присвячених Дню вигнання окупантів з Смілянщини Протягом місяця Руденко С. В.
2. Розміщення на сайті школи статті про кращий досвід виховної роботи Протягом місяця Мінченко Т. О.

Лютий

№ п/п Заходи Дата Відповідальний
Заходи з національно – патріотичного виховання
1. Місячник національно-патріотичного виховання Протягом місяця Руденко С. В.
2. Участь у природоохоронній акції «Діти за гуманне ставлення до тварин» 05.02 Вовченко І. М.
3. Акція «Разом для найкращого ІНТЕРНЕТу» (до Всесвітнього дня безпечного Інтернету) 10.02 Руденко С. В.
4. Пізнавально-розважальне свято «День святого Валентина» (до Дня святого Валентина) 12.02 Живиця І.О.
5. Віртуальна виставка «Герої на чужій землі» (до Дня ушанування учасників бойових дій на території інших держав) 15.02 Живиця І. О.
6. Акція «Подарунок для шкільної бібліотеки» (до Міжнародного дня дарування книжок) 17.02 Галущенко Л. А.
7. Свято Стрітення. Проводи зими та зустріч весни. 15.02 Живиця І. О.
8. Мовний практикум «Рідна мова» (до Міжнародного дня рідної мови) 19.02 Бакуменко О. В.
9. День профілактики правопорушень «Відповідальність за пропуски навчальних занять» 17.02 Класні керівники
10. Година інформування «Подвиг Героїв Небесної Сотні», перегляд відеофільмів 19.02 Руденко С. В.
11. Засідання учнівської ради школи Протягом місяця Живиця І.О.
12. Прийняття першокласників в читачі шкільної бібліотеки Протягом місяця Колісник О. В.
13. Години класних керівників. Тематичні години класного керівника з національно-патріотичного виховання Протягом місяця Класні керівники
14. Загальношкільні лінійки. Наше здоров'я. Щоп’ятниці Руденко С. В.
15. Проведення уроків мужності. Зустрічі з воїнами АТО, волонтерами Згідно планів роботи класних керівників Класні керівники
16. Заняття «Шкільного лісництва» Згідно розкладу Мінченко Н. В.
17. Година практичного психолога Щовівторка Коломієць Р. С.
Заходи з військово – патріотичного виховання
1. Декада предметів військово – спортивного циклу 03 – 12.02 Вчителі початкових класів, Мариняк В. С.
Робота з батьками
1. Залучення батьків до проведення позакласних заходів Протягом місяця Руденко С. В.
2. Батьківський всеобуч 26.02 Руденко С. В.
3. Засідання шкільного батьківського активу 26.02 Мінченко Т. О.

Березень

№ п/п Заходи Дата Відповідальний
Заходи з національно – патріотичного виховання
1. Книжкова виставка «Книги, які найбільше читають» (до Всесвітнього дня письменника) 04.03 Галущенко Л. А.
2. Літературно-музична композиція «А жінка так на весну схожа» (до Міжнародного жіночого дня) 05.03 Живиця І.О.
3. Шевченківські дні: історико-літературна композиція «Життя Кобзаря», конкурс читців, тематичні години класного керівника «Шевченківське слово» 05.03 - 12.03 Вчителі 1-4 класів, Бакуменко О.В.
4. Години класних керівників. Тематичні години класного керівника з національно-патріотичного виховання Протягом місяця Класні керівники
5. Загальношкільні лінійки. Роль книги в нашому житті. Щоп’ятниці Руденко С. В.
6. Випуск настінної газети «Доля планети – в наших руках» (до Всесвітнього дня Землі) 17.03 Мінченко Т. О.
7. Свято води (до Всесвітнього дня водних ресурсів) 19.03 Класні керівники
8. День профілактики правопорушень «Шкідливі звички і здоров’я дитини» 17.03 Класні керівники
9. Засідання учнівської ради школи Протягом місяця Живиця І.О.
10. Методичне об'єднання класних керівників 26.03 Руденко С. В.
11. Весняні канікули. Складання плану їх проведення. Робота волонтерського загону з надання допомоги сім'ям учасників АТО, героїв Революції Гідності Живиця І.О.
12. Тиждень дитячої та юнацької книги: виставка книжкових новинок, конкурс «Знавець бібліотеки», заочна екскурсія в парк читання 12.03-19.03 Галущенко Л.А
13. Конкурс учнівської творчості «Майбутнє лісу в твоїх руках» Протягом місяця Живиця І.О.
14. Проведення уроків мужності. Зустрічі з воїнами АТО, волонтерами Згідно планів роботи класних керівників Класні керівники
15. Заняття «Шкільного лісництва» Згідно розкладу Мінченко Н. В.
16. Година практичного психолога Щовівторка Коломієць Р. С.
Заходи з військово – патріотичного виховання
1. Змагання з туризму Протягом місяця Мариняк В. С.
Робота з батьками
1. Батьківський тиждень: консультування, виставка родинних досягнень 01.03 -05.03 Руденко С. В.
2. Проведення спільних заходів до річниці з дня народження Т.Г.Шевченка. Протягом місяця Руденко С. В.
3. Батьківські зустрічі. Батьківський всеобуч. Подяки батькам. 19.03 Мінченко Т. О.

Квітень

№ п/п Заходи Дата Відповідальний
Заходи з національно – патріотичного виховання
1. Трудовий десант «Весняні клопоти» Протягом місяця Руденко С. В.
2. Розважальна програма «Сміх – запорука здоров’я» (до Дня гумору) 01.04 Живиця І.О.
3. Виставка колажів «Птахи Черкащини» (до Міжнародного дня птахів) 03.04 Вовченко І. М.
4. Літературна вікторина «Знавці сучасної дитячої літератури» (до Міжнародного дня дитячої книжки) 02.04 Галущенко Л. А.
5. Тренінгові заняття «Здоров'я – найцінніший скарб» (до Всесвітнього дня здоров'я) 07.04 Мінченко Т.О.
6. Участь у природоохоронній акції «Ліси для нащадків» Протягом місяця Руденко С. В.
7. Година інформування «Довкілля і людина» (до Дня довкілля в Україні) 16.04 Класні керівники
8. День профілактики правопорушень. Зустріч з представниками правоохоронних органів 21.04 Класні керівники
9. Конкурс на кращий квітник 20 – 30.04 Мінченко Т. О.
10. Театралізоване дійство «Зі святом Великодня» (до Світлого Христового Воскресіння) 30.04 Живиця І. О.
11. Години класних керівників. Тематичні години класного керівника з національно-патріотичного виховання Протягом місяця Класні керівники
12. Загальношкільні лінійки. Ми і природа. Щоп’ятниці Живиця І. О.
13. Засідання учнівської ради школи Протягом місяця Живиця І.О.
14. Тиждень безпеки руху 12 – 16.04 Руденко С. В.
15. Екскурсія до сільського музею (до Дня Чорнобильської трагедії) 26.04 Мурашевич Ю.Ю. Живиця І. О.
16. Свято Букваря Колісник О. В.
17. Проведення уроків мужності. Зустрічі з воїнами АТО, волонтерами Згідно планів роботи класних керівників Класні керівники
18. Заняття «Шкільного лісництва» Згідно розкладу Мінченко Н. В.
19. Участь у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» Протягом місяця Мінченко Т. О.
20. Година практичного психолога Щовівторка Коломієць Р. С.
Заходи з військово – патріотичного виховання
1. День ЦЗ в школі. Виконання тренувальних вправ Згідно плану Мариняк В. С., Руденко С. В.
2. Змагання «Старти надій» Протягом місяця Мариняк В. С.
Робота з батьками
1. Залучення батьків до проведення позакласних заходів Протягом місяця Руденко С. В.
2. Засідання шкільного батьківського активу 30.04 Мінченко Т. О.
3. Індивідуальні та групові консультації для батьків Протягом місяця Руденко С. В.

Травень

№ п/п Заходи Дата Відповідальний
Заходи з національно – патріотичного виховання
1. Місячник патріотичного виховання 04 - 28.05 Руденко С. В.
2. Діяльність волонтерського загону. Акція «Ветеран живе поруч» Протягом місяця Живиця І.О.
3. Упорядкування Братської могили. Похід по місцях бойової слави. Участь в урочистому мітингу села Балаклея (до Дня пам’яті і примирення та дня Перемоги над нацизмом у Європі) 06.05- 09.05 Живиця І.О., Мариняк В.С.
4. Свято матері (до Дня матері) 07.05 Живиця І.О.
5. Шкільний проєкт «Традиції моєї сім'ї» (до Дня сім'ї) Протягом місяця Живиця І. О.
6. День профілактики правопорушень «Правила для учнів та дисциплінованість» 19.05 Класні керівники
7. День вишиванки 20.05 Живиця І. О.
8. Вікторина «Україна – європейська країна»(до Дня Європи в Україні) 15.05 Мурашевич Ю.Ю.
9. Години класних керівників. Тематичні години класного керівника з національно-патріотичного виховання Протягом місяця Класні керівники
10. Загальношкільні лінійки. Наші успіхи Щоп’ятниці Руденко С. В.
11. Звіт учнівської ради школи про роботу протягом навчального року 24.05 Живиця І.О.
12. Методичне об'єднання класних керівників 17.05 Руденко С. В.
13. Свято останнього дзвінка 28.05 Живиця І.О.
14. Проведення уроків мужності. Зустрічі з воїнами АТО, волонтерами Згідно планів роботи класних керівників Класні керівники
15. Заняття «Шкільного лісництва» Згідно розкладу Мінченко Н. В.
16. Година практичного психолога Щовівторка Коломієць Р. С.
Заходи з військово – патріотичного виховання
1. Велопробіг місцями бойової слави Смілянщини Протягом місяця Мариняк В. С.
Робота з батьками
1. Батьківські зустрічі. Батьківський всеобуч. Підсумки освітнього процесу за ІІ семестр та рік. Звіт голови батьківського активу. Подяки батькам. 28.05 Мінченко Т. О.
2. Спільні з батьками заходи до Дня матері та Дня сім’ї Протягом місяця Руденко С. В.
3. Розміщення на сайтах школи та відділу освіти статті про кращих батьків закладу загальної середньої освіти Протягом місяця Мінченко Т. О.
4. Консультпункт для батьків «Виникло питання» з питань державної підсумкової атестації Протягом місяця Руденко С. В.

Червень

№ п/п Заходи Дата Відповідальний
Заходи з національно – патріотичного виховання
1. Участь у міжшкільному святі «Діти – майбутнє нації» (до Міжнародного дня захисту дітей) 01.06 Живиця І.О
2. Відкриття шкільних таборів з денним перебування дітей Мінченко Т. О.
3. Функціонування пришкільних таборів Протягом місяця Руденко С. В.
4. Усний журнал «Історія Другої світової війни» (до Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні) 22.06 Живиця І.О
5. Випуск учнів 9 класу. Свято «Прощання зі школою» Згідно наказу Вовченко І. М.
6. Вікторина «Конституція – головний Закон України» (до Дня Конституції України) 26.06 Живиця І. О.
7. Заняття «Шкільного лісництва» Згідно розкладу Мінченко Н. В.
8. Година практичного психолога Щовівторка Коломієць Р. С.
Заходи з військово – патріотичного виховання
1. Змагання «Веселі старти» Протягом місяця Мариняк В. С.
Робота з батьками
1. Залучення батьків до проведення позакласних заходів Протягом місяця Руденко С. В.
2. Засідання шкільного батьківського активу 03.06 Мінченко Т. О.

Серпень

№ п/п Заходи Дата Відповідальний
Заходи з національно – патріотичного виховання
1. Участь у сільському мітингу (до дня Державного прапора України). Урочисте підняття державного прапора 21.08 Руденко С. В.
2. Флешмоб «Моя держава – Україна» (до Дня незалежності України) 21.08 Живиця І. О.
Заходи з військово – патріотичного виховання
1. Змагання з футболу 28.08 Мариняк В. С.
Робота з батьками
1. Залучення батьків до проведення заходів до дня Державного прапора України та до Дня незалежності України Протягом місяця Руденко С. В.
Кiлькiсть переглядiв: 991

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.