Інформація

про виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки

На виконання Указу Президента України від 12.06.2015 № 334/2015 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх закладах», «Плану заходів Черкаської облдержадміністрації щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» (від 25.06.2015), наказу відділу освіти Смілянської РДА від 15.09.2015 № 141 «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», наказу по школі від 16.09.2015 р. № 98 «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» в Балаклеївській загальноосвітній школі І – ІІ ступенів № 2 проведено таку роботу:

Заходи відділу освіти Смілянської РДА Заходи Балаклеївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2
1. Узагальнювати і пропагувати кращий досвід педагогів району з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, зокрема з організації та проведення у навчальних закладах пошукової та краєзнавчої роботи. Результати пошукової та краєзнавчої роботи педагогів та учнів школи висвітлюється на сайті школи: http://www.balakleya-school2.edukit.ck.ua сайті Черкаського ОІПОПП: https://su0.ru/Q6U8 https://su 0.ru/Pr73
2. Продовжити практику проведення районних, міжшкільних та шкільних методичних об'єднань, семінарських занять для учителів-предметників, педагогів-виховників, керівників гуртків з питань патріотичного виховання учнівської молоді, пошукової роботи, розвитку духовності та зміцнення моральних засад у суспільстві.
3. Відповідно до «Методичних рекомендацій щодо засад діяльності музеїв історичного профілю дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів» (додаток до листа МОН України від 22.05.2015 №1/9-255) оновлювати експозиції музеїв, куточків Бойової слави у навчальних закладах району.
Учителі школи беруть участь у районних, міжшкільних та шкільних методичних об'єднань, семінарських заняттях згідно планів роботи. 25.03.2017 року проведено шкільне МО класних керівників на тему «Формування у школярів правової культури, виховання поваги до законів і норм співжиття у суспільстві».
4. Створити у навчальних закладах куточки вшанування пам'яті учасників бойових дій, які загинули, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції.
Створено куточок вшанування пам'яті учасників бойових дій, які загинули, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції.
5. Активізувати діяльність шкільних волонтерських загонів щодо надання шефської допомоги вдовам, ветеранам та учасникам Другої світової війни, сім'ям учасників антитерористичної операції.
В школі діє волонтерський загін «Палкі серця», який надає шефську допомогу 1 ветерану, 1 вдові, 2 людям похилого віку та 1 учаснику АТО.
6. Організувати роботу волонтерських загонів щодо впорядкування поховань учасників антитерористичної операції, героїв Небесної сотні.
Члени волонтерського загону впорядковують територію біля пам’ятного знаку загиблих в АТО односельців в центрі села Балаклея.
7. Проводити тематичні заходи (конференції, круглі столи, зустрічі) за участю учнівської молоді та учасників антитерористичної операції, акцентуючи увагу на вихованні патріотизму, любові до України, поваги до державних символів, готовності захищати її суверенітет і незалежність.
13 жовтня 2017 року відбулася зустріч з учасником антитерористичної операції Галущенком О. А.
8. Забезпечити участь учнів та педагогічних працівників у заходах, присвячених подіям Другої світової війни, пам'ятним датам вигнання нацистських окупантів з населених пунктів району, вшануванню учасників бойових дій у Республіці Афганістан та на території інших держав, а також у заходах із вшанування пам'яті воїнів-захисників державного суверенітету і територіальної цілісності України.
8 травня 2017 року проведено історико-літературну композицію «Трагічні сторінки Другої світової війни». 21 вересня 2017 року учні школи були учасниками сільського заходу “Партизанськими шляхами», до Дня Партизанської слави. 21 вересня 2017 рокупроведено флешмоб «Дзвін Миру».
9. Під час оздоровчої кампанії проводити патріотично-виховні тематичні зміни у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку із залученням волонтерів, учасників антитерористичної операції, громадських організацій патріотичного спрямування.
Протягом червня 2017 року під час роботи пришкільних таборів для учнів проведена зустріч з представниками козацького полку «Горішні плавні».
10. Налагоджувати дружні зв'язки з навчальними закладами Східної України з метою популяризації історичної і національної спадщини, історико-культурних цінностей держави.
11. Організувати туристичні походи з учнівською молоддю місцями бойової та партизанської слави.
5 травня 2017 року проведено велопробіг місцями бойової слави Смілянщини.
12. Зміцнювати шефські зв'язки навчальних закладів з військовими частинами з метою проведення спільних заходів, спрямованих на військово-патріотичне виховання учнівської молоді.
13. Популяризувати професію військовослужбовця шляхом вручення почесної обласної відзнаки «Відмінник Захисту Вітчизни» учням загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів за найкращі досягнення у вивченні предмета «Захист Вітчизни».
14. Сприяти відкриттю у загальноосвітніх навчальних закладах класів з поглибленим вивченням військової та фізичної справи.
15. Залучати представників громадських організацій, козацтва, учасників антитерористичної операції до проведення практичних занять під час проведення навчально-польових зборів юнаків та військово-спортивних таборів.
16. Організовувати відвідування військових частин з нагоди державних, військових професійних свят, днів частин та складання військової присяги з показом військової техніки, озброєння та умов повсякденної життєдіяльності військовослужбовців
8 травня 2017 року представники поліції провели практичний показ військової техніки.
17. Проводити районний та забезпечувати участь у обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»).
У травні 2017 року команда учнів «Слава» була учасником ІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Сокіл» («Джура»). Зайняли 6 місце.
18. Про хід виконання Плану заходів інформувати відділ освіти до 20 листопада щороку.

Інформація

про виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки

На виконання Указу Президента України від 12.06.2015 № 334/2015 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх закладах», «Плану заходів Черкаської облдержадміністрації щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» (від 25.06.2015), наказу відділу освіти Смілянської РДА від 15.09.2015 № 141 «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», наказу по школі від 16.09.2015 р. № 98 «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки»

в Балаклеївській загальноосвітній школі І – ІІ ступенів № 2 проведено таку роботу:

1. Забезпечено участь педагогів школи в районних та міжшкільних семінарських заняттях з питань патріотичного виховання.

2. 8 листопада 2016 року проведено засідання шкільного методичного об’єднання на яких розглянуто питання: «Формування духовно - патріотичної компетентності учнівської молоді».

3. Оформлено куточок вшанування пам’яті учасників бойових дій, які загинули, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції.

4. В класних кімнатах оформлено куточки державної та національної символіки.

5. Волонтерський загін «Палкі серця» надає шефську допомогу родині учасника АТО (Галущенка О. А.,).

6. Проведено ряд заходів, приурочених державним святам та пам’ятним датам:

Перший урок ««Це наше і це твоє»(1 – 4 класи), «Від проголошення незалежності до нової України» (5 – 9 класи) (01.09.2016 р.)

Акція «Мак – квітка пам’яті», тематична лінійка «Мир – спільне надбання», виставка літератури «1939 -1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо», тематичні бесіди «Мужність і відвага крізь покоління» приурочені 71 – річчю з Дня перемоги у Другій світовій війні (02.09.2016 р.)

Акція «Говоримо та пишемоукраїнською правильно» (до Міжнародного дня грамотності) (08.09.2016 р.)

Усний журнал «Пам’ять про подвиг» (до Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму) (13.09 2016 р.)

Конкурс малюнків на асфальті «Мирна Україна» (до Міжнародного Дня миру). Участь у Всеукраїнській освітній кампанії «Голуб миру» (19 - 23.09.2016 р.)

Усний журнал «Партизанськими шляхами Смілянщини» (до Дня партизанськоїслави) (22.09.2016 р.)

Тематична лінійка «Трагедія Бабиного яру» (до дня пам’яті жертв Бабиного Яру) (29.09.2016 р.)

Участь у Всеукраїнській молодіжній та дитячій акції « Напиши листа захиснику України» (протягом вересня – жовтня 2016 року)

покладання квітів до пам’ятного знаку загиблих воїнів АТО та вшанування пам’яті загиблих воїнів – односельців: Бородуліна Олександра, Швеця Олега та Яременка Ярослава (12.10.2016 р.), свято «Козацькому роду – нема переводу» (13.10.2016 р.), спортивні змагання для учнів 2 – 9 класів «Естафета мужності» (13.10.2016 р.) – заходи приурочені Дню захисника України.

Екскурсія до кімнати Бойової слави в сільському музеї (до 72-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України) (28.10.2016 р.).

7 жовтня 2016 року відбулася зустріч з волонтерами: статистом , начальником складу медобслуговування Чешою Оксаною Іванівною, учасником бойових дій Галущенком Олександром Івановичем, членом формування громадянського порядку самооборони Смілянського майдану « Січ» Міколайчуком Бжегошем Тадеушевичем.

16 жовтня 2016 року організовано виставку квітів «Квітуча Україна».До Дня української мови проведено конкурси знавців української мови ім. П. Яцика, а до 9 листопада учні 3 класу підготували свято «Мову рідну шаную».

21 листопада учні школи взяли участь у сільському заході до Дня свободи і гідності, було організовано фотовиставку «Слава героям».

24 листопада учні стали учасниками сільського уроку історичної правди «Голодний рік, мов чорна хмара, над краєм змореним літав».

7. Проведено акцію «Спільними зусиллями» (збір продуктів харчування для учасників АТО).

8. Продовжується співпраця учнівського та педагогічного колективу школи з Народною Академією Українського Козацтва та Смілянським козацьким полком «Горішні плавні»: 6 грудня 2016 року проведена посвята учнів 1 класу в козачата.

9. В школі продовжує діяти Балаклеївська козацька сотня.

10. В школі діє група учнів-екскурсоводів, які беруть участь у сільських заходах: «Шляхами нескорених» (до Дня партизанської слави), «Голодний рік, мов чорна хмара, над краєм змореним літав».

Кiлькiсть переглядiв: 567

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.