Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів.

М. Пирогов

Гордість школи - випускники

/Files/images/lljqda410KA.jpg

Займатися улюбленою справою має велике значення для кожного із нас. Це справді, одна із складових щастя. Старшому майстру Смілянського лісництва Євгенію Галущенку у цьому пощастило, а може, то усього лише збіг обставин чи закономірність долі, яку неможливо змінити? Ніхто цього не знає, однак, напевно, випадковостей не буває.І Євген цей факт підтверджує, бо недаремно він усе-таки став учнем шкільного лісництва. Пішов туди свідомо, а не за компанію з усіма однокласниками. Спочатку цікаво було пізнати лісову справу із середини, а потім нове заняття його так захопило, що в якусь мить вирішив стати лісівником.

- Євгеній Галущенко вирізнявся з-поміж інших учнів, - згадує керівник шкільного лісництва Надія Мінченко. Він був особливо допитливим та зосередженим, старався, постійно задавав питання. Було видно, що хлопцеві цікава ця справа.
Навіть не здивувалися, коли їхній Женя прийшов за направленням і вступив до Лубенського лісо-технічного коледжу. Тут, у Смілянському лісництві, проходив виробничу практику і вже не міг дочекатися того часу, коли зможе прийти працювати. І ось нарешті омріяний диплом у руках! Вчорашній студент розпочав свою трудову діяльність. Спочатку працював робітником на лісогосподарських роботах - займався декоративним розсадником. Робота кропітка і непроста, однак у неї молодий спеціаліст вкладав душу.
А потім розпочався новий етап у професійній діяльності: Євгеній став старшим майстром. Сьогодні у нього ще більш відповідальна ділянка робота-електронний облік деревини і помилятися тут не можна, бо усі дані передаються на центральний сервер.
У вільний від роботи час молодий лісівник любить почитати історико-краєзнавчу літературу, колекціонує монети і предмети старовини, займається вдома вирощуванням декоративних рослин.
…На роботу Євгеній Галущенко йде із натхненням, бо знає, що новий день принесе йому нові враження та емоції, і ліс заполонить його серце новою мелодією, яку хочеться слухати і слухати…

/Files/images/Igor-Mazurenko.jpg

Ігор Мазуренко (нар.9 грудня 1968, с.Балаклея,Україна)— видатний європейський спортсмен українського походження (рукоборство,бодібілдинг,пауерліфтінг,жим лежачи), спортивний менеджер та підприємець. Чемпіон Світу з рукоборства у серії Masters 2011 року. Президент Professional Armwrestling League USA(Las Vegas), Вiце-президентЄвропейської Федерації Армрестлінгу, засновник та менеджер Кубку Світу з армрестлінгу «Золотий тур», Професійного Кубку Світу«Nemiroff World Cup».

Навчався у Балаклеївській восьмирічній школі № 2.

Подальше здобуття освіти:

· Медичний технікум у місті Черкаси(1984—1985);

· Професійно-технічне училище в м. Москва (1986—1987рр..);

· Московський інститут спорту (1987—1988рр..).

Ігор став першим студентом, не маючим досвіду у великому спорті, якого взяли на кафедру важкої атлетики Московського інституту спорту.

Ігор Мазуренко— перший студент з культуризму в цьому інституті, який почав проводити дослідження за методологією бодибілдингу та пауерліфтингу.

У 2005 році Ігор Мазуренко продовжив навчання в Московському університеті спорту за спеціальністю «Армрестлінг».

У 2012 році Ігор Мазуренко захистив кандидатську дисертацію: "Порівняльний аналіз міцності підготовки двох провідних гравців: Андрій Пушкар таДенис Циплєнковна основі їх конкуренції у Професійному Кубку Світу. Порівняння і аналіз навчальних планів та результатів ".

У даний час Ігор Мазуренко пише кандидатську дисертацію на факультеті Калінінградського технічного університету спорту. Тема дисертації— «Інноваційний підхід до навчання у армрестлінгу».

З 2000 року Ігор Мазуренко постійно проживає в Гданську(Польща).

Кiлькiсть переглядiв: 871

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.