Інформація

про результати проведення в Балаклеївській ЗОШ І – ІІ ст. № 2 громадського огляду стану утримання, навчання, виховання та працевлаштування дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (2018-2019 н.р.)

Згідно Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей» № 1086/2005 від 11.07.2005, відповідно до Плану заходів з виконання у 2017 році Загальнодержавної програми „Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини “, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.08.2016 № 590-р, листа Управління освіти і науки від 03.09.2018 № 02/11-02/2150 «Про проведення громадського огляду», наказу відділу освіти Смілянської РДА «Про проведення громадського огляду» від 04.09. 2018 року № 127 , наказу по школі від 05.09.2018 року № 108 в Балаклеївській ЗОШ І – ІІ ст. № 2 з 10.09.2018 по 28.09.2018 року було проведено громадський огляд стану утримання, навчання, виховання та працевлаштування дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Складено соціальний паспорт школи та оформлено банк даних на дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних сімей, згідно якого в школі навчається 115 учнів, з них:

- дітей з інвалідністю – 1 особа;

- дітей позбавлених батьківського піклування – 2 особи;

- дітей з багатодітних сімей – 16 (9 сімей);

- дітей – чорнобильців – немає;

- неповних сімей – 24;

- напівсиріт – 1 особа;

- дітей з сімей, в яких їх вихованням займаються матері – одиначки – 1особа;

- дітей з розлучених сімей – 28 осіб;

- дітей, які перебувають на диспансерному обліку – 32 осіб;

- малозабезпечених сімей – 2;

Схильних до правопорушень в школі немає.

Забезпечено участь дітей перелічених категорій у шкільній та позакласній роботі: в загальношкільних святах та конкурсах: Інформаційній лінійці «Право на мир. 70 річниця Загальної декларації прав людини» (до Міжнародного дня миру). Участь у Всеукраїнській освітній кампанії «Голуб миру» до Міжнародного Дня Миру (21.09.2018р.), у спортивних змаганнях (протягом місяця), Олімпійському спортивному тижні; в діяльності гуртків: «Музичному», «Танцювальному», «Загальної спортивної підготовки», «Вокальному». Також учні пільгових категорій є членами козацької братської школи Балаклеївської сотні.

Проведено Єдиний день профілактики правопорушень на «Правила для учнів – крок до законослухняності» (19.09.2018 р.).

З метою виявлення дітей, які без поважних причин пропускають навчальні заняття,

комісією в складі: голова комісії: Руденко С.В. – заступника директора школи з навчально – виховної роботи; членів комісії: Галущенко Л.А. – соціального педагога школи; Таран Л. І. – медичної сестри школи 20.09.2017 року проведено рейд «Урок», в ході якого бездоглядних і безпритульних дітей не виявлено.

Протягом місяця комісією у складі соціального педагога Галущенко Л.А. та класних керівників проведено обстеження умов проживання та виховання учнів сімей, які опинилися в складних життєвих умовах. Виявлено 4 таких сім’ї (6 дітей).

20.09. соціальним педагогом Галущенко Л.А. та класними керівниками Мірзою Н. В., Занєгіною Ж.П. було відвідано внутрішньо – переміщену сім’ю учнів 4 та 7 класів та складено акт обстеження житлово – побутових умов проживання дитини.

14.09.2018р. соціальним педагогом Галущенко Л.А. та класним керівником Мірзою Н.В. було відвідано сім’ю учениці 7 класу позбавленої батьківського піклування та складено акт обстеження житлово – побутових умов проживання дитини.

24.09 проведено консультації класного керівника Занєгіної Ж.П. та соціального педагога Галущенко Л.А. для дитини позбавленої батьківського піклування та його опікуна та складено акт обстеження житлово – побутових умов проживання дитини.

24.09. соціальним педагогом Галущенко Л.А. та класними керівниками Мірзою Н. В. та Занєгіною Ж.П. було відвідано сім’ю учня 4 класу та учениці 7 класу, яка опинилися в складних життєвих умовах.

18.09. комісією в складі: соціального педагога Галущенко Л.А., класного керівника 6 класу Бакуменко О.В., вчителя Колісник О.В. відвідано сім’ю та складено акт обстеження житлово – побутових умов сім’ї. Сім’я стоїть на обліку як сім’я, що потрапила в складні життєві обставини.

18.09. соціальним педагогом Галущенко Л.А. та класним керівником Колісник О.В. та вчителем Бакуменко О.В. було відвідано сім’ю учениці 3класу та складено акт обстеження житлово – побутових умов проживання дитини.

17.09. соціальним педагогом Галущенко Л.А. та класним керівником Занєгіною Ж.П. та директором школи Мінченко Т.О. було відвідано сім’ю учениці 4класу.

Вдома нікого не було, про що складено акт. Сім’я стоїть на обліку як сім’я, що потрапила в складні життєві обставини.

За результатами обстеження житлово – побутових умов проживання дітей у цих сім’ях, вирішено визвати на виконавчий комітет Сільської ради (20.09.) батьків учнів. Батьки ……на виконком не з’явилися.

Протягом місяця проводився контроль за станом харчування дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом вересня - жовтня проведено наради при директору, на яких узагальнено результати оздоровлення та санаторного лікування дітей соціально незахищених категорій, проаналізовано стан охоплення гуртковою роботою дітей пільгових категорій, стан безпритульності та бездоглядності серед малолітніх і неповнолітніх в мікрорайоні школи, стан харчування дітей пільгових категорій.

Систематично проводилися індивідуальні бесіди з батьками та учнями на теми «Відповідальність батьків за виховання дітей», «Обов'язок – вчитися», «Насильство і дитина».

Організовано проведення загальношкільних батьківських зборів «Особливості організації навчально – виховного процесу в 2018 – 2019 н. р.» (03.09.2018 р.).

Протягом місяця проведено групові та індивідуальні консультування батьків учнів 1, 5, 9 класів.

Соціальний педагог ___________ Л.А.Галущенко

Інформація про результати проведення в Балаклеївській ЗОШ І – ІІ ст. № 2 громадського огляду стану утримання, навчання, виховання та працевлаштування дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (2017-2018 н.р.) (завантажити)

Кiлькiсть переглядiв: 189

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.