Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття загальної середньої освіти


2019-2020 навчальний рік

Кількість вільних місць

1 клас - 20 місць

2020-2021 навчальний рік

Кількість вільних місць

1 клас - 12 місць

2021-2022 навчальний рік

Кількість вільних місць

1 клас - 11 місць

Правила зарахування здобувачів освіти до освітнього закладу

Згідно розділу ІІ «Організація освітнього процесу» Статуту закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №2 села Балаклея Балаклеївської сільської ради затвердженого рішенням сесії Балаклеївської сільської ради від 29.08.2019 № 14-1/VІІ:

2.11. Зарахування здобувачів освіти до початкової школи здійснюється без проведення конкурсу відповідно до території обслуговування. Здобувачі освіти, які не проживають на території обслуговування, можуть бути зараховані до закладу освіти за наявністю вільних місць у відповідному класі.

Зарахування здобувачів освіти до закладу освіти проводиться наказом директора закладу освіти.

Для зарахування здобувачів освіти до закладу освіти батьки або особи, що їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, копію ідентифікаційного коду (за наявності), особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до закладу освіти ІІ ступеня – документ про відповідний рівень освіти.

До першого класу зараховуються як правило діти з 6 (шести) років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося 7 років, повинні розпочати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Особи з особливими освітніми потребами можуть розпочинати здобуття початкової освіти з іншого віку, а тривалість здобуття ними початкової та базової середньої освіти може бути подовжена з доповненням освітньої програми корекційно-розвитковим складником.

2.12. Іноземні громадяни та особи без громадянства зараховуються до закладу освіти відповідно до законодавства та/або міжнародних договорів України.

2.13. Переведення здобувачів освіти до наступного класу здійснюється у порядку, встановленому МОН України.

2.14. У разі переходу здобувача освіти до іншого закладу освіти для здобуття загальної середньої освіти батьки або особи, що їх замінюють, подають до закладу освіти заяву про перехід та письмове підтвердження або його скановану копію з іншого закладу освіти про можливість зарахування до нього відповідного здобувача освіти.

2.15. У разі вибуття здобувача освіти на постійне місце проживання за межі України батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу освіти заяву про вибуття та копію або скановану копію паспорта громадянина України для виїзду за кордон, з яким перетинає державний кордон дитина, або її проїзного документа із записом про вибуття на постійне місце проживання за межі України чи відміткою про взяття на постійний консульський облік у дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном (для здобувачів освіти, які не досягли повноліття).

Кiлькiсть переглядiв: 446

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.